NABÍDKA

FIREMNÍ AKCE

Kolaudace, versnisáž, otevření salonu, i párty pouze pro ženy. To všechno už máme za sebou a dokážeme mnohem víc. Zvládneme zahrát kdekoli a co si budete přát.

NAROZENINOVÁ PÁRTY

Co takhle živá hudba jako překvapení pro oslavence? A co kdybychom k tomu ještě přidali  zábavu pro hosty?

SVATBA

Od obřadu až po večerní afterparty. Přijedeme kamkoli a zahrajeme vám co si jen budete přát. Odmoderujeme hry a zapojíme hosty do našich tanečních choreografií.

ADVENTNÍ UDÁLOSTI

Rozsvícení vánočního stromu, vánoční trhy, nebo vánoční večírek pro vaše zaměstnance? 

Firemní akce

Ať už budeme hrát v garáži, nebo v salónu krásy, přizpůsobíme se a uděláme z vaší akce něco výjimečného. 

OTEVŘENÍ KADEŘNICKÉHO SALONU

Na nedávné slavnostní otevíračce našeho kadeřnického salonu My Tapes, na Praze 8, jsme měli to štěstí přivítat skvělé hudební duho Nika a Chris. Tento senzační manželský pár přinesl do naší akce nejen neuvěřitelně talentované hudební vystoupení, ale také se jim podařilo vytvořit atmosféru, která se bude v naší paměti uchovávat ještě dlouho. Jejich hudba byla jednoduše kouzelná. Zpěvaččin hlas se spojil se švihem saxofonu v neuvěřitelně harmonickou symbiózu, která pohladila naše uši i naše srdce. Jejich repertoár zahrnoval širokou škálu žánrů – od klasiky, až po současnou hudbu, což ukázalo jejich všestrannost a schopnost oslovit široké spektrum posluchačů. Co mě však ještě více nadchlo, než jejich hudební talent, byla jejich osobnost a přístup. Byli nejen profesionální, ale také velmi sympatičtí a vstřícní. Jejich schopnost přizpůsobit se našim potřebám a požadavkům byla obdivuhodná a jejich pozitivní energie nám dodala zcela novou úroveň a nadšení pro naši akci. Díky nim se naše otvíračka stala nezapomenutelnou událostí, kterou si budeme pamatovat ještě dlouho. Mohu s klidem doporučit Niku a Chrise každému, kdo hledá živou hudbu pro svou událost. Jsou to nejen vynikající hudebníci, ale také skvělí lidé, kteří dokáží přinést do jakéhokoli prostředí úžasnou atmosféru. 

Moc děkuji! Valentýna

KONFERENCE PRO 700 ŽEN

Narozeninová párty

Zahrajeme cokoli a připravíme speciální písničku pro oslavence s textem, který nám dodáte.
A velká taneční párty může začít. 

OSLAVA MANŽELOVÝCH NAROZENIN

Milá Verunko, milý Kryštofe,  chci Vám moc poděkovat za to, že jste poměrně obyčejnou oslavu manželových narozenin proměnili na naprosto neobyčejnou a nezapomenutelnou oslavu, která v našich hlavách a srdcích bude rezonovat ještě hodně dlouho. 
Poznali jsme se na svatbě mojí dcery a naprosto jste nás dostali do kolen svou energií, kterou jste roztančili svatebčany všech věkových kategorií.
Z naší svatby se linul dusot parketu do širokého okolí přilehlých vesniček. 
Když jsem plánovala manželovu oslavu padesátin, napadlo mě, že Vás oslovím, i když vím, že to k nám máte opravdu velký kus cesty. Slovo dalo slovo a už duněl parket v naší rodině podruhé. Oslavenec to měl jako překvapení. Když Verunku s Kryštofem uviděl – člověk by ani nevěřil, že se známe relativně krátce. Atmosféra jak s celoživotními kamarády, málem jsme je ani nepustili odjet domů. 😀 Jsou to prostě miláčci a já se těším na další setkání. 

Lenka 

OSLAVA 60 NAROZENIN

NAROZENINOVÁ OSLAVA

Milá Niko a Kryštofe, ještě jednou vřelé díky za Vaši hudební produkci na oslavě mých 60 narozenin. Byli jste úžasní. Nejen my, ale i naši hosté byli nadšeni a ocenili nejen široký repertoár, ale i Vaši výdrž – hráli jste neuvěřitelných 6 hodin bez pauzy!! Děti ožily a starší hosté se i přes bolesti kloubů začali vlnit společně s námi, no prostě paráda!! Kombinace se saxíkem je jedinečná, ale nesmíme zapomenout ani na krásný hlas Niky. Myslím, že nebude dlouho trvat a uvidíme se na další rodinné akci.  Ať se Vám daří, rádi Vás doporučíme i svým známým. Ještě jednou moc a moc díky a jsme rádi, že jsme Vás poznali. 

Luboš a Jitka

Chtěla jsem vám poděkovat za váš úžasný a nezapomenutelný výkon na mé narozeninové oslavě.  Jste velcí profíci, párty byla s vámi naprosto dokonalá. Verunka je neskutečně skvělá zpěvačka. Stejně tak Kryštof, doprovod na saxofon je velkým zážitkem. Skvěle jste se vžili do atmosféry, vkusně a velmi vtipně jste vytvořili doprovod při různých písních. Všichni jsme se skvěle bavili, parket byl plný hostů, což mluví za vše. Všichni byli z vašeho výkonu nadšeni!!! Budu se těšit zase někdy příště. 


I.V.

Svatba

Od obřadu do půlnoci. Ovládneme mikrofony, rozvíříme mlhu a předvedeme show se saxofony. Svatební hry obohatíme o vtipné moderování a hudbu, díky které na ně jen tak nezapomenete. První tanec střihneme živě zpěv a saxofon a vytvoříme tak dech beroucí atmosféru a jedno oko nezůstane suché. Večerní párty bude pořádná jízda, zapojíme hosty do našich tanečních kreací a zahrajeme cokoli na přání.


Těší nás, že se vám líbíme. 

Na svatbě nabízíme kompletní hudební produkci od obřadu po VEČERNÍ PÁRTY.
Výhodou je, že kombinujeme tóny saxofonů se zpěvem, DJingem a moderací. Působíme tedy nejen jako kapela, ale i DJ a moderátoři.
Dokážeme zabavit publikum všech generací. Máme písničky pro nejmenší, pro nejstarší a nechybí v našem repertoáru i moderní pop českých i zahraničních interpretů. Umíme to skvěle rozjet, ale také chápeme, že klidné klasiky jsou nutnost. Na každou svatbu sestavujeme playlist přesně podle novomanželů a jejich požadavků. Jsme schopni pomoci s koordinací svatebních hostů i s průběhem novomanželských her, které umíme skvěle okořenit vtipem a samozřejmě hudbou. Jako malý bonus jsme se rozhodli, že se s nomovanželi před svatbou rádi sejdeme. Ať už osobně, nebo přes videohovor. 


Adventní události

Kromě standardního repertoáru vám zahrajeme a zazpíváme krásné vánoční písničky. Ať už to mohou být  koledy nebo oblíbené hity. Skvělá hudba a živé vystoupení vytvoří magickou atmosféru, díky které se můžete naladit na přicházející Vánoce.  

ROZSVÍCENÍ STROMEČKU

Advent v plném proudu… O Nice a Chrisovi jsme slyšeli jen samou chválu, proto jsme je také pozvali na naši adventní akci. No, co Vám budu povídat –  naprostá pecka! Že máme každý rok výborný svařák, je samozřejmost, ale ty nádherné koledy, zpěv úžasné Niky, doprovod Chrise na saxík
co víc si před Vánoci přát. To se musí slyšet. V klidu postát, popíjet svařáček, tiše poslouchat a očekávat, až Štědrý večer nastane. Byli úžasní. Děkujeme. 

starosta Třebešic u Kutké Hory

Přejít nahoru